Sme komplexná prepravná spoločnosť

Zabezpečíme pre vás komplexnú prepravu tovaru z miesta odosielania do miesta určenia. Našou prioritou je prepraviť váš tovar podľa Vašich požiadaviek v čo najrýchlejšom čase, na želané miesto, za výhodnú cenu. Rýchlo, spoľahlivo, bezpečne.

1000+

Spokojných klientov


Počas našej histórie sme realizovali úspešné zákazky pre viac ako 1000 klientov
10

Moderných vozidiel


Neustále rozširujeme a inovujeme náš vozový park, ktorý momentálne tvorí 10 vozidiel
20

Rokov na trhu


V našej práci využívame viac ako 20 rokov skúseností v medzinárodnej preprave a logistike
800m2

Skladové priestory


Disponujeme vlastnými skladovými priestormi v rozlohe viac ako 800 m2
Medzinárodná preprava
Máme širokú ponuku služieb v rámci nákladnej medzinárodnej dopravy a prepravy. Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu rôznych druhov nákladov a používa rôzne typy vozidiel pre dopravu tovaru do zahraničia aj zo zahraničia. Primárne sa jedná o Francúzsko. Tovar v ľubovoľnom rozmere a množstve môžete naložiť v Bratislave, alebo na iných miestach podľa dohody.
Vnútroštátna preprava
Ponúkneme vám vnútroštátnu prepravu po celej Slovenskej republike, pričom sme schopní zabezpečiť prepravu v rôznych objemoch od 0 do 24 ton. Naša spoločnosť je odborníkom v poskytovaní širokej škály prepravných služieb, či už ide o malé alebo veľké zásielky. Bez ohľadu na to, či potrebujete prepraviť špeciálne náklady alebo bežné tovary, naši skúsení pracovníci sa postarajú o ich bezpečné doručenie na miesto určenia. Sme pripravení uspokojiť vaše potreby a požiadavky v oblasti prepravy.
Kamiónová preprava
Naša spoločnosť sa špecializuje na celokamiónovú prepravu, pri ktorej sme schopní dopraviť rôznorodý tovar voľne ložným spôsobom alebo zariadený na paletách, big bagoch a iných špeciálnych obaloch. Snažíme sa prispôsobiť naše služby potrebám našich zákazníkov a preto využívame rôzne typy vozidiel, aby sme zabezpečili efektívne a bezpečné doručenie tovaru. Náš park vozidiel zahŕňa rôzne veľkosti a kapacity kamiónov, čo nám umožňuje prispôsobiť sa rozličným objemom tovaru. Využívame moderné a dobre udržiavané vozidlá, čo zaručuje spoľahlivý priebeh prepravy.
Celovozová preprava
Poskytujeme prepravu rôzneho druhu tovaru, s rôznymi objemami a hmotnosťami, od 0 do 24 ton až po nadrozmerný tovar až do 55 ton. Zabezpečujeme vývoz a dovoz tovaru, celokamiónové prepravy, expresné prepravy, čiastočné prepravy a nadrozmerné prepravy. Naše služby zahŕňajú prepravu kamiónov, strojov a zariadení, stavebnej techniky, paletového tovaru a ďalšie.
Kusová preprava tovaru
Máte potrebu prepraviť menšie množstvo tovaru a čas je pre Vás podstatný? Našou hlavnou starostlivosťou je preprava tovaru podľa Vašich požiadaviek včas, na správne miesto, so zachovaním požadovanej kvality a za primeranú cenu.
Pripoistenie zásielky
Máme možnosť pre Vás poskytnúť doplnkovú službu - pripoistenie zásielky, nielen pri vnútroštátnych, ale aj medzinárodných prepravách. Naši dispečeri vám s ochotou poradia a nakonfigurujú vám najvýhodnejšie riešenie.
Colné služby
S radosťou Vám poskytneme poradenstvo ohľadom colných úkonov Vášho tovaru a zabezpečíme colné služby pri jeho dovoze a vývoze, najmä pri prepravách určených do krajín mimo Európskej Únie.

Hovoria za nás spokojní klienti

Máte záujem o prepravu do Francúzska?
Zavolajte nám, alebo vyplňte kontaktný formulár